Menu Zamknij

Robot barman. Roboty do baru

Właściciele barów, dyskotek, restauracji prześcigają się w pomysłach w jaki sposób wyprzedzić konkurencję oraz w jaki sposób przyciągnąć klientów właśnie do swojego lokalu. W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej wymagający. Nie wystarczą już ładne szklanki czy kolorowe dodatki, aby chętnie wracać do konkretnego lokalu. To mają już wszyscy. Jak zatem sprawić, aby to do naszego klienci chcieli wracać? Odpowiedź znajdziecie w poniższym tekście.

robot barman

Robot barman do robienia drinków

Nikt nie zaprzeczy, że robot serwujący drinki, nie jest powszechnym zjawiskiem. Dlatego pojawienie się takiego urządzenia za barem doda atrakcyjności każdemu lokalowi. Roboty humanoidalne, bo to te najlepiej sprawiają w roli barmanów, są odpowiednio skonstruowane, aby poradzić sobie z takim zadaniem, jakim jest przygotowywanie i podawanie drinków. Mają one tak zbudowane ręce, aby były one na tyle elastyczne, by swobodnie odsługiwać klientów. Ponadto odpowiednio dostosowany program umożliwia wgranie robotowi setek przepisów, nawet tych najbardziej wyszukanych. Dodatkowo, maszyna bardzo precyzyjnie i zawsze tak samo odmierzy ilość potrzebnych składników. Z zastosowania nowoczesnych technologii płyną jeszcze inne korzyści, jak np. możliwość wykonywania zadań przez maszynę nawet całą dobę przez 7 dni w tygodniu, z zachowaniem efektywności na najwyższym poziomie, a także duża dokładność pracy. Poza tym, co już wspomnieliśmy, taki barman nada lokalowi prestiżu i atrakcyjności oraz uczyni go widocznym na tle konkurencji.

Autonomiczne roboty barmańskie zastosowanie

W grupie robotów humanoidalnych znajdują się jeszcze inne maszyny, stworzone z myślą o konkretnych zastosowaniach. Szybko postępujący rozwój technologiczny stawia przed właścicielami firm czy organizatorami imprez masowych (eventów, wystaw, targów) coraz to większe wymagania. Ludzie oczekują nowinek, czegoś co ich zaciekawi czy zaskoczy, czym będą mogli pochwalić się wśród znajomych. Jednym z rozwiązań, które powinno zaspokoić oczekiwania wszystkich są roboty, coraz częściej pojawiające się na różnego rodzaju imprezach. Atrakcyjności maszynom dodaje fakt, iż są one w stanie poprowadzić krótką, prostą rozmowę, udzielić potrzebnych informacji, przyrządzić drinka itd. Dzięki temu roboty na eventach czy roboty w kurortach można stosować z dużym powodzeniem.W tej sytuacji robot na ogół pełni rolę przewodnika czy informatora. Potrafi wskazać drogę i odpowiedzieć na pytania. Roboty w hotelach mogą „pracować” zarówno w recepcji, jak i odprowadzać gości do pokoi. Natomiast roboty w pubach, to bez wątpienia jedni z najatrakcyjniejszych barmanów.

Wynajem robotów do barów, pubów, restauracji. Robot barman Sprawdź

Zdajemy sobie sprawę, iż zakup robota to duży koszt i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Mamy jednak rozwiązanie na tę sytuację. Mianowicie wprowadziliśmy do swojej oferty możliwość wynajmu robotów. W zależności od potrzeb, można skorzystać z takiej możliwości na jeden dzień czy dłużej. Aby poznać szczegóły naszej oferty, prosimy o kontakt. Zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Państwa oczekiwań.