Menu Zamknij

Wynajem Robotów na eventy

Roboty na eventy

Organizujesz event i zastanawiasz się co może zainteresować zaproszonych gości ? A może potrzeba Ci dodatkowych rąk do pracy podczas wydarzenia ? Bez względu na to jaka jest Twoja potrzeba warto zwrócić uwagę na możliwości robotów w przygotowaniu i prowadzeniu imprez masowych.

Sprawdź dalej na Wypożyczalnia Robotów

Robot na event, targi, wystawę

Rynek robotyki zmienia się w bardzo szybkim tempie i praktycznie w każdym miesiącu można zauważyć nowe możliwości robotów, które dotąd były niedostępne. Dzięki ciągłemu rozwojowi już dziś są dostępne modele robotów, które można z powodzeniem wykorzystać organizując różne wydarzenia.

Jak można wykorzystać robota przy organizacji eventów ?

Najnowsze roboty humanoidalne posiadają szereg funkcjonalności, które mogą okazać się bardzo pomocne. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie dysponujemy odpowiednią ilością personelu niezbędnego do przeprowadzenia zaplanowanego wydarzenia. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Funkcja informacyjna robotów.

Roboty podczas trwania eventu mogą na bieżąco witać przybyłych gości oraz wskazywać podstawowe informacje na temat godzin rozpoczęcia i zakończenia, harmonogramu i innych wiadomości organizacyjnych.

Taka funkcjonalność zdecydowanie ułatwia przybyłym osobom zdobycie podstawowych wiadomości.

Funkcja nawigacyjna robotów.

Przy okazji trwania eventu goście bardzo często szukają informacji związanych z lokalizacja poszczególnych sekcji. Są to na przykład punkty gastronomiczne, szatnie, toalety, press roomy. W przypadku targów roboty mogą wskazywać drogę dotarcia do stoisk konkretnych wystawców. Co równie ważne roboty mogą również wskazywać dostępne miejsca parkingowe.

Funkcja rozrywkowa robotów.

Roboty na eventy niewątpliwie mogą pełnić również funkcje rozrywkowe. Na pewno przyciągną zainteresowanie odwiedzających. Z pewnością będą stanowiły bardzo duży wyróżnik, a organizatorów pokażą w świetle innowacyjnych oraz nowoczesnych osób.

Humanoidy na event

Roboty na eventy do wynajęcia na targi, wystawy, imprezy okolicznościowe, eventy

Na pewno z najbliższym czasie podczas trwania imprez będziemy mogli coraz częściej skorzystać z pomocy robotów humanoidalnych. Takie nowoczesne rozwiązania na pewno ułatwią prowadzenie różnych wydarzeń, tych małych oraz tych dużych.

Zobacz dlaczego warto skorzystać z pomocy robota humanoidalnego:

  • stabilna i stała praca
  • niższe koszty organizacji
  • szybka adaptacja do nowych zadań
  • możliwość pracy w trybie 24 h

Jak zatem widać roboty mogą zdecydowanie przyspieszyć i usprawnić wiele różnych imprez dodatkowo obniżając koszty organizacji. Masz pytanie na temat robotów napisz do nas.

Jakie wybrać roboty na eventy

Aktualnie dysponujemy 4 podstawowymi robotami, które ciągle rozwijamy i dopasowujemy do wymagań naszych klientów. Szybko rozwijająca się technologia oraz sztuczna inteligencja dostarcza na bieżąco nowe funkcjonalności co czyni roboty humanoidalne coraz bardziej użyteczne.

Zobacz najpopularniejsze roboty

Robot Pepper – najbardziej zaawansowany robot humanoidalny. Wyposażony w bardzo szybki procesor, wi-fi, multimedialny tablet oraz czujniki. Atutem tego robota jest mobilna podstawa oraz naturalna gestykulacja przypominająca ludzką

Robot Sanbot – bardzo innowacyjny humanoid. Swobodnie przemieszcza się wśród ludzi i chętnie wchodzi w interakcję. Ma nowoczesny tablet i projektor co daje możliwość prowadzenia prezentacji multimedialnej przy udziale robota.

Robot barman – autonomiczny barman robot. To stanowisko barmańskie obsługiwane przez robota baron. Drinki przygotowywane przez robota są chętnie wybierane, a jego stanowisko bardzo chętnie odwiedzane przez gości.

Robot fotobudka – innowacyjny robot do robienia zdjęć na imprezie. Świetnie się sprawdza na każdym wydarzeniu. Wzbudza wielkie zainteresowanie. Dodatkowo może zbierać leady poprzez wysyłanie zdjęć na maile wskazane przez uczestników.

Zdjęcie pochodzi z robotxperience