Menu Zamknij

Roboty usługowe do wynajęcia

Wypożyczalnia oferuje roboty usługowe, które można wynająć na konkretną ilość dni z dostawą na wskazane miejsce. Dodatkowo oferujemy programowanie robotów humanoidalnych pod kątem określonego zastosowania.

Robot usługowy może pracować samodzielnie lub współpracować i uzupełniać pracę ludzką wykonując zadania, których często nie chcą realizować pracownicy. Dodatkowo firma, która wykorzystuje roboty w oczach klientów i kontrahentów prezentuje się jako nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo.

Wynajem robotów usługowych

Roboty humanoidalne doskonale sprawdzają na coraz szerszym polu. Wiele firm, które na co dzień prowadzą działalność w różnych branżach, wypożycza i wykorzystuje robota w bardzo efektywny sposób.

Jeśli zastanawiasz się gdzie wypożyczyć robota, albo nie wiesz jak wypożyczyć robota skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kalkulację wynajmu. Aby uzyskać konkretną wycenę bardzo prosimy w zapytaniu wskazać:

  • model robota do wynajęcia
  • ilość robotów
  • miejsce dostawy
  • zakres funkcjonalności (jak zaprogramować robota)
  • ilość dni, tygodni

Roboty humanoidalne zastosowanie

Zmieniający się świat oraz szybki rozwój technologi spowodował, że procesy oraz modele funkcjonowania firm zmieniły się. Ewoluują również oczekiwania klientów, kontrahentów oraz petentów względem instytucji. Szybka i pewna informacja podana w czasie rzeczywistym realnie wpływa na jakość relacji.

Robot usługowy, który zostanie odpowiednio przygotowany i wdrożony do pracy może uzupełnić pracownika, a w niektórych sytuacjach nawet zastąpić. Nowoczesne modele są w pełni przygotowane do pracy na wysokim poziomie. Szybkie procesory, niezawodna konstrukcja oraz programowanie oparte o uczenie maszynowe pozwala na osiąganie bardzo dobrych rezultatów.

Najpopularniejsze aktualnie pole na jakim można wykorzystać robota to:

  • robot na event
  • robot do recepcji, informacji
  • robot do podawania posiłków
  • robot barman
  • robot fotobudka

Roboty ze sztuczną inteligencją potrafią szybko się uczyć na podstawie powiązań kontekstowych. Zapamiętuję nowe rzeczy i efektywnie łączą je z raz zdobytymi wiadomościami. Szybko dostosowują się do nowych sytuacji.

roboty usługowe

Wypożyczalnia robotów usługowych

Aktualnie oferujemy kilka modeli robotów, które można wypożyczyć. Do najczęściej wykorzystywanych można zaliczyć:

Robot Pepper – aktualnie jeden z najbardziej zaawansowanych robotów wśród humanoidów. Bardzo szerokie spectrum zastosowania. Wiele ciekawych funkcjonalności oraz wysoka niezawodność to na pewno cechy, które wyróżniają Roboty Pepper na tle konkurencji.

Robot Sanbot – bardzo ciekawy model. Doskonały stosunek ceny do jakości i możliwości. Idealnie sprawdzi się w wykonywaniu wielu nieskomplikowanych prac. Łatwy w programowaniu i funkcjonalny.

Robot barman – ten model dedykowany jest do branży HORECA i organizatorów eventów. Samodzielnie przygotuje drinki, opowie dowcip i przykuje uwagę. Bardzo ciekawe rozwiązanie i innowacyjne roboty usługowe.

Sprzedaż i serwis robotów usługowych

Dla zainteresowanych osób prowadzimy również sprzedaż robotów wraz z serwisem posprzedażowymy. Jeżeli zakup robota na własność jest dla Państwa bardziej interesująca niż wynajem krótkoterminowy zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie przedstawimy ofertę wraz z dostępnymi modelami finansowania.

Serwis robotów humanoidalnych zapewnia pełny komfort użytkowania. Wsparcie techniczne, wymiana elementów mechanicznych, programowanie i przeglądy okresowe zapewnią spokojną i stabilną pracę Państwa robotów.